* קורסי העשרה למטפלים מקצועיים בתחום * מגוון קורסים וסדנאות לקהל הרחב * התמחות קוסמטיקאיות בתחום הקוסמטיקה הטבעית * חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית * מוצרים טיפוליים טבעיים * מוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים-אורגניים * קליניקת טיפולים * הגיעו חומרי גלם חדשים: שמן צ'יאה * שמן אורז-סובין * * שמן דמדומניות שחורות * כדורי ויטמינים צבעוניים * הרבל בגס צבעוניים במילויי צמחים שונים.

מועדון הלקוחות

אנו מכבדים את פרטיותך ומתחייבים לשמור את פרטי המייל שלך ולא להעבירם הלאה.
שם מלא:
דוא"ל:
"סוזי גליק-ריטר" 
נטורופתית, מרצה ומטפלת הוליסטית בכירה 

  

סוזי

סוזי גליק-ריטר - מרצה ומטפלת הוליסטית בכירה עם ניסיון משנת 1997 בתחום הרפואה הטבעית, ומשנת 2006 הבעלים של חברת הקוסמטיקה SGR מוצרי טיפוח טבעיים - פיתוח ייצור ומכירת מוצרי טיפוח טבעיים למטפלים מתחום הרפואה הטבעית, למרכזי הפצה ושיווק בתחום היופי והאסתטיקה ולמכוני הקוסמטיקה. 

לצמוח מהקושי - ה"אני מאמין"

9 שנים חלפו מאז אותו מצב שנוצר בחיי אשר הוביל אותי לקבלת החלטה ובניית סדר עדיפויות חדש בחיי.  הבחירה לוותר על קריירה מפוארת, לטובת התמסרות לדברים החשובים באמת שבחיים לקראת סוף שירותו הצבאי בני, בכורי, יחידי חלה, עצרתי "את מרוץ החיים" כפי שהתנהל עד כה והשקעתי את מירב זמני בטיפול, תמיכה וחיזוקו של בני, הלל.דרך הלל למדתי להעריך מצבים בדרך שונה לגמרי, לקבל פרופורציות אחרות על סדר העדיפויות שבחיים, להתמודד עם הקושי ברמת מודעות שונה כל-כך, שממש-ממש, שום ספר לא יכול היה לספק לי זאת. 
 

בעלי היקר, בני ואני בנינו מסגרת משפחתית מעצימה ומחזקת האחד את השני.

 

במחזור החיים של האדם ניצבים אנו לעיתים, בפני משברים אשר עלולים למוטט את חיינו ואת כל סביבתנו.

 

אני החלטתי לקחת את הקושי הזה למקום של צמיחה, של התחדשות ושל עוצמה התוצר המוגמר של ההחלטה הזו היא חב' SGR המייצרת מוצרי טיפוח טבעיים-אורגניים והינה גם בי"ס למקצועות הרפואה הטבעית -  יציר כפיי ופרי עמלי ועליו גאוותי.


המסע שלי בעולם הרפואה הטבעית החל לפני כ-15 שנים. "הרגשתי שאני צריכה לעשות משהו נוסף עם עצמי.

משהו שיביא את האישיות שלי, את הצורך בנתינה ועזרה וייתן ערך מוסף ליכולות שלי להגיע ולגעת באנשים".

 

אז, לא ידעתי שמסלול החיים בעצם מוביל אותי להתמודדות עם מצב קשה אשר יגרום לי ליישם הלכה למעשה את מה שכולנו מדקלמים מכל הספרים. ניסיון אשר מהווה עבור תלמידי "מראה" – דוגמא אישית.

 

אין בליבי ספק שהכוח, הידע והמודעות שספגתי במהלך לימודיי, הוטמעו בי, חישלו והעניקו לי כמות אדירה של אופטימיות מנצחת במסע הקשה הזה.

 

מסע שהחל אז ונמשך עד היום כולל הכשרה במעל ל-50 תחומים בתחום הרפואה הטבעית, ואת אלו הפכתי לחוויה לימודית המקנה כלים עיוניים ויישומיים להשבת בריאות הגוף והנפש, ויחד עם זאת חושפת את הלומדים למגוון רחב של אומנויות ריפוי עתיקות וחדישות.

 

הושקעה מחשבה רבה בבניית תוכניות הלימוד האינטגרטיביות, שמשלבות בכל תחום לימודי את הידע שהתלמיד הגיע והביא עמו ללימודים.
 

 

מגוון קורסים הסדנאות - ראו לשונית "קורסים וסדנאות".
 

רפואת הצמחים   * טיפולי מגע * קורסי איבחון * קוסמטיקה טבעית * טיפולים אנרגטיים

 


מבצע החודש